Kancelárska stolička Aluminium EA 117

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Kancelárske stoličky Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 850,00 € Cena bez DPH: 2 375,00 €

Kancelárska stolička na kolieskach Aluminium EA 117 s čiernym látkovým poťahom s opierkami, vo variante s čierno lakovanou základňou. Pracovné stoličku navrhli pre značku Vitra Charles a Ray Eamesovci.

Kancelárska stolička Aluminium EA 117 má stredne vysoké operadlo, sedadlo je z pevnej látky s hliníkovým rámom v čiernej farbe. Sedacie mechanizmus tohto kancelárskeho kresla umožňuje nastaviť, aby sa opierka nakláňala dozadu alebo aby zostala vo vzpriamenej polohe. Výška sedadla sa dá nastaviť plynovou vzperou (páčkou pod sedákom).

Aluminium Chair patrí medzi najlepšie designy 20. storočia. Charles a Ray Eamesovci stoličku navrhli v roku 1958 do súkromnej rezidencie jedného z amerických zberateľov umenia. Manželský pár miesto škrupiny vymyslel sedák, ktorý je tvorený dvoma hliníkovými tyčami, medzi ktorými je natiahnutá látka alebo koža. Takáto stoličky sa prispôsobí ľudskému telu a tým pádom je veľmi pohodlná aj bez zložitého čalúnenia.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čierno lakovaným rámom, s textilným poťahom Fabric 60. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška sedadla: 42 cm
Výška podrúčok: 26 cm
Šírka: 58 cm
Výška sedadla (od-do): 38,5-50,5 cm
Výška stoličky (od-do): 83-95 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Sedací mechanizmus: hojdací s aretáciou (uhol operadla a sedadla sa nemení)
Základňa: lakovaný hliník
Kód produktu VIT-41236400-4

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle Aluminium EA 117
Shopping from the EU? Switch to Aluminium Chair EA 117

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť