Kancelárska stolička Soft Pad EA 217, khaki/polished

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Kancelárske stoličky Eames Aluminium a Soft Pad

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

4 310,00 € Cena bez DPH: 3 591,67 €

Kancelárska stolička na kolieskach Soft Pad EA 217 s khaki koženým poťahom a mäkkým polstrovaním s podrúčkami, vo variante s hliníkovou základňou. Pracovnú stoličku navrhli pre značku Vitra Charles a Ray Eamesovci.

Kancelárska stolička Soft Pad EA 217 má stredne vysoké operadlo a sedák z odolnej kože s hliníkovým rámom, zadná časť sedadla je z pevnej látky. Sedací mechanizmus tohto kancelárskeho kresla umožňuje nastaviť, aby sa opierka nakláňala dozadu alebo aby zostala vo vzpriamenej pozícii. Výška sedadla sa dá nastaviť plynovou vzperou (páčkou pod sedákom).

Dizajn kancelárskych stoličiek Soft Pad navrhli Charles a Ray Eamesovci v roku 1969. Svojou konštrukciou aj tvarom sú podobné designu stoličiek Aluminium. V porovnaní s nimi sú vďaka objemným vankúšom kontrastujúcim s hladkými hliníkovými rámami ešte o poznanie pohodlnejšie a mäkšie. Bez toho, aby stratili čistú jasnosť spoločnej siluety, prispôsobia sa Soft Pad telu sediaceho a poskytnú mimoriadny komfort.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s hliníkovým rámom s koženým poťahom Leather Premium F. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Hĺbka: 42,5 cm
Výška podrúčok: 23,3 cm
Šírka: 58 cm
Výška sedadla (od-do): 38,5-50 cm
Výška stoličky (od-do): 81,5-92,5 cm
Farba: khaki
Materiál: koža, hliník
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Sedací mechanizmus: hojdací s aretáciou (uhol operadla a sedadla sa nemení)
Základňa: hliníková
Kód produktu VIT-41238100-L50-01

Jste z Česka? Přejděte na Židle Soft Pad EA 217, khaki/polished
Shopping from the EU? Switch to Soft Pad Chair EA 217, khaki/polished

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť