Barová stolička Pavilion AV8 65cm, black oak

Značka: &Tradition Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pavilion

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

563,00 € Cena bez DPH: 469,17 €

Barovú stoličku Pavilion AV8 vo výške sedenia 65cm od značky &Tradition navrhlo štúdio Anderssen & Voll. Prevedenie: čierno lakované dubové drevo s čalúneným sedákom.

Barová stolička Pavilion pôsobí vďaka svojej konštrukcii postavenej na kombinácii ohýbanej oceľovej podnože s ohýbaným drevom celistvým a vzdušným dojmom. Štúdio Anderssen & Voll ju navrhlo v rámci kolekcie Pavilion pre kodanský Langelinie Pavilón.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante s čierno lakovaným dubovým drevom s čierno lakovanou oceľovou podnožou a čalúneným sedákom z 1. cenovej kategórie. Iné varianty na dotaz.

Výška: 85 cm
Hĺbka: 48 cm
Výška sedadla: 65 cm
Šírka: 50 cm
Hmotnosť: 5,5 kg
Výška stoličky: nízka barovka (výška sedenia cca 65 cm)
Farba: čierna
Materiál: dubové drevo, oceľ, textilný poťah
Sedák: čalúnený, drevo
Podnož: kov
Kód produktu AND-50060094-AV8

Jste z Česka? Přejděte na Pavilion AV8 65cm, black oak
Shopping from the EU? Switch to Pavilion AV8 65 cm, black oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť