Barová stolička Vig 75 cm, dark green

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Záhradný nábytok Vig

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

255,00 € Cena bez DPH: 212,50 €

Oceľová barová stolička z kolekcie moderného vonkajšieho nábytku Vig od Normann Copenhagen navrhnutá Simonom Legaldom. Prevedenie: tmavo zelená, 75 cm.

Kolekcia Vig od dánskej značky Normann Copenhagen vyrobená z ocele s odolným lakom ponúka až nekonečné možnosti usporiadania vonkajšieho posedenia. Od pohodlných jedálenských stoličiek, všestranných lavíc, štýlových barových stoličiek, až po príjemné lehátka, elegantné leňošky a stoly v rôznych veľkostiach, ponúka Vig komplexný výber, ktorý vyhovie rôznym vonkajším prostredím aj preferenciám.

Každý kus bol navrhnutý tak, aby zaistil odolnosť, dlhú životnosť a roky komfortného používania za každého počasia. Vyberať je možné z celooceľových aj oceľovo drevených variantov.

Výška: 89 cm
Hĺbka: 46 cm
Výška sedadla: 75 cm
Šírka: 51 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sedenia ca 75 cm)
Farba: tmavo zelená
Materiál: práškovo lakovaná oceľ
Sedák: kov
Podnož: kov
Kód produktu NCP-608054
EAN 5715396048547

Jste z Česka? Přejděte na Stolička Vig 75 cm, dark green
Shopping from the EU? Switch to Vig Barstool 75 cm, dark green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť