Dekorácie pre krásny advent

Dekorácie pre krásny advent

10.11.
2020

Dominika Švandová

Spríjemnite si čakanie na to najkúzelnejšie obdobie v roku a vrhnite sa do objavovania dekorácií, ktoré k nemu neodmysliteľne patria. Pripravili sme pre vás výber nových dekorácií aj stálych bestsellerov z našej adventnej ponuky.

Či už hľadáte adventný svietnik, s ktorým budete môcť odpočítavať zostávajúce týždne do Vianoc, praktické a oku lahodiace doplnky k vianočnému stromčeku, alebo len drobnosti k vyzdobeniu interiéru, medzi novinkami i bestsellermi z minulých rokov nájdete na DesignVille presne to pravé - dizajnové kúsky v severskom štýle.

 

Ozdoby s dušou

Značka Ferm Living má vo svojom portfóliu hneď dve kolekcie originálnych ozdôb, ktoré sa budú hodiť nielen na vianočný stromček.

Jednou z nich je kolekcia vyšívaných ozdôb v podobe niekoľkých symbolov Kodane. V kolekcii Ornament nechýbajú motívy ako Malá morská víla alebo labuť ako dánsky národný vták. Novinkami v kolekcii sú motívy praclíku - Kringle, Church of our Saviour, Royal Life Guard alebo obľúbeného dopravného prostriedku - Bike. Ozdoby sú vyšívané, a tak sú zaujímavou alternatívou ku klasickým vianočným bankám.

Ornament

 

Ak ste naopak skôr priaznivcom práve klasických guľatých ozdôb v podobe baniek, nemali by ste minúť druhú z kolekcií Ferm Living. Každá sada obsahuje štyri ručne maľované sklenené banky s jemne krémovým podkladom a štyrmi rôznymi motívmi v troch farbách. Je tak len na vás, či sa s farebným ladením vyhráte a vytvoríte kombinácie červenej, zelenej a modrej alebo stavíte na jednduchosť s ornamentami v jednej farbe.

Malované ozdoby

Malovane ozdoby

 

Svietnik, ktorý zaujme

Nápaditým spojením svietnika a misky v jednom dekoratívnom prvku je svietnik Bowl v mosadznom a čiernom prevedení. Vďaka jeho tvaru ho môžete dozdobiť drobnosťami podľa aktuálneho ročného obdobia - kreativite sa medze nekladú! Svietnik tak isto využijete nielen v období adventu.

Ferm Living svícen Bowl

 

Pre krásny stromček

Okamihy pri vianočnom stromčeku, keď si vaši blízki s nadšením rozbaľujú vianočné darčeky, patrí k tým najkrajším z celého obdobia Vianoc. K ozdobovaniu stromčeka sa budú hodiť už zmieňované ozdoby Ferm Living spolu s elegantnou špičkou v tvare hviezdy. Skvelým a praktickým doplnkom sú aj bavlnené podložky pod stromček s jemným motívom drobných hviezd. V ponuke nechýbajú ani štýlové stojany na vianočný stromček v troch prevedeniach.

Stojan na stromeček Ferm Living

Podložka pod stromek

Hvězda Ferm Living

 

Adventné bestsellery

S týmito doplnkami nešliapnete vedľa. Sú to totiž tie najlepšie kúsky, ktoré sa v našej ponuke držia dlhodobo.

Pomaly sa blíži deň, keď na adventnom svietniku rozsvietime prvú sviečku. V našom adventnom výberu nájdete hneď niekoľko adventných svietnikov, napríklad obľúbené svietniky Circle. Svietniky majú minimalistický kovový dizajn, ktorý vám dovolí experimentovať s ich arnažmá, vrátane možnosti zavesenia.

Ferm Living Circle

Svícen Circle

 

Originálne svietniky si môžete tiež vytvoriť z hrnčekov Design Letters. Šálky v bielom alebo v čiernom prevedení s číslicami 1, 2, 3, 4 majú všestranné využitie. Cez rok z nich môžete popíjať kávu a na Vianoce ich pomocou špeciálnych držiakov na sviečky premeníte v adventný svietnik.

Hrníčky/svícny Design Letters

 

Pozrite si ďalšie svietniky, sviečky alebo dekorácie na ozdobu voňavých vetvičiek. V našom adventnom výbere nájdete všetky vianočné nevyhnutnosti.

Jste z Česka? Přejděte na Dekorace pro krásný advent

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím