Čelo postele Haven 166, oiled oak/ Monza beige

Značka: Bolia Kolekcia: Postele a zrkadlá Haven

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

820,00 € Cena bez DPH: 683,33 €

Polstrované drevené čelo postele Haven je súčasťou rovnomennej kolekcie od značky Bolia. Prevedenie: šírka 166 cm, farba: olejovaný dub, polstrovanie: Monza - Bouclé beige.

S radom Haven je každý deň víkend. Táto nadčasová séria bola ručne vyrobená z kvalitných, odolných a pevných materiálov s rešpektom k prírode. Minimalistické čelo postele je vyrobené z masívneho duba a mäkko polstrované pre maximálne pohodlie.

Čelo je k dispozícii aj v odtieni white pigmented oiled oak a ďalších látkach. Pre viac informácií sa na nás neváhajte obrátiť.

Výška: 66 cm
Hĺbka: 7 cm
Šírka: 166 cm
Farba: béžová, dub
Materiál: dubové drevo
Kód produktu BOL-01-500-15_00005

Jste z Česka? Přejděte na Čelo postele Haven 166, oiled oak/ Monza beige
Shopping from the EU? Switch to Haven Headboard 166, Monza beige

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť