Detská posteľ Popsicle, kiwi

Značka: Flexa Dizajnér: Herman Studio Kolekcia: Detský nábytok Popsicle

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

667,00 € Cena bez DPH: 555,83 €

Detskú posteľ z kolekie Popsicle navrhlo dánske dizajnérske štúdio Herman Studio. Prevedenie: zelené.

Detská posteľ je súčasťou kolekcie Popsicle, ktorú oceňujú odborníci aj samotné deti. Inšpirácia skutočným nanukom (anglicky popsicle) sa odráža v hravej farebnosti a organických líniách. Naopak decenstnosť škandinávskeho štýlu zaistí, že bude deti sprevádzať počas celého detstva a bude s nimi rásť.

Kolekcia je veľmi flexibilná vďaka množstvu navzájom sa doplňujúcich kúskov. Dokonale do seba zapadajú veľkosťou a jednotným dizajnom, ktorý sa vyznačuje kombináciou prírodného dubového a brezového dreva lakovaného v pastelových odtieňoch.

Posteľ je vyrobená bez ostrých rohov a hrán, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť aj pre najmenších. Možno ju doplniť aj bezpečnostnou zábranou.

Výška: 53,5 cm
Dĺžka: 204,2 cm
Šírka: 101,8 cm
Hmotnosť: 29,6 kg
Farba: zelená
Materiál: dubové drevo, brezové drevo
Info k produktu: Odporúčaný vek: od 3 rokov.
Kód produktu FLX-80-24103-31
EAN 5706459087276

Jste z Česka? Přejděte na Postel Popsicle, kiwi
Shopping from the EU? Switch to Popsicle Bed w. Head- and Foot Board, kiwi

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť