Five Pouf, light blue

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Five Pouf

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 149,00 € Cena bez DPH: 957,50 €

Five Pouf od dánskej značky Muuto v tvare päťuholníka je jedinečný kúsok s obrovským dôrazom na detail. Prevedenie: svetlo modrosivý, Remix 733.

Five Pouf od Muuto - pohodlný puf v tvare pravidelného päťuholníka zaujme pruhmi látky, ktoré sú dôkladne pravidelne usporiadané do vzoru pripomínajúceho úhľadne zorané polia. Five Pouf vyniká práve dôrazom na detail s použitím efektu prešívania. Jeho lineárny tvar s jemne zaoblenými hranami z neho robí veľmi univerzálny kúsok, ktorý sa bude vynímať snáď v každom interiéri. Poslúžia rovnako dobre u pohovky či sedacej súprave a rovnako tak i ako solitérny kúsok na príležitostné posedenie.

Čalúnené kvalitným poťahom Remix 733 firmy Kvadrat.

Výška: 45 cm
Hĺbka: 86 cm
Šírka: 88 cm
Farba: svetlo modrá
Materiál: textilný poťah, drevený rám, tvarovaná pena
Info k produktu: Nemastné škvrny čistite opatrne handričkou bez chlpov navlhčenej čistou, teplou vodou.
Kód produktu MUU-97048-733
EAN 5713294251076

Jste z Česka? Přejděte na Five Pouf, light blue
Shopping from the EU? Switch to Five Pouf, light blue

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť