Stolná lampa Flowerpot VP3, white

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Tento tovar je momentálne nedostupný. Pre bližšie informácie o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Dizajnová klasika - retro stolná lampa Flowerpot VP3 od &tradition (AndTradition) v bielom lesku, z kolekcie svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona.

Použite stolnú lampu Flowerpot VP3 od & tradition (AndTradition) samostatne alebo v kombinácii s ostatnými svietidlami z kolekcie Flowerpot. Perfektný spoločník do obývacej izby, na komodu alebo nočný stolík.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovoú revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré si z výstav a reštaurácií rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj vzrušené časy okolo pristátia na Mesiaci.

Výška: 50 cm
Priemer: 23 cm
Hmotnosť: 4,5 kg
Kábel: 2 metre dlhý prívodný kábel.
Zdroj: E27 max 40 Watt / 7 Watt CF
Kód produktu AND-20723001
EAN 5705385000083

Jste z Česka? Přejděte na FlowerPot VP3, white
Shopping from the EU? Switch to FlowerPot VP3, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť