Stoličky 3D od Gubi

Značka: Gubi Dizajnér: Komplot Design

Séria stoličiek, ktorú pre Gubi navrhol dánsky Komplot Design, zahŕňa nespočet kombinácií vďaka množstvu farebných i materiálových prevedení sedákov a niekoľkých typov podnoží. My sme pre DesignVille vybrali tie najzaujímavejšie z nich. Stolička Gubi 3D s drevenou podnožou patrí medzi moje najobľúbenejšie a neváhala by som ju prehlásiť za novodobú designovou ikonu.

Stoličku 3D navrhlo štúdio Komplot v roku 2003 a bol to prvý priemyselný výrobok založený na inovatívnom postupe tvarovania 3D dýhy. Kolekcia zahŕňa sériu stoličiek a stolov pre reštaurácie, kaviarne, konferenčné miestnosti, kancelárie a domácnosti. Okrem klasických jedálenských stoličiek sú k dispoícii tiež barové stoličky v dvoch výškach sedenia - 65 a 75 cm. 5 mm silná škrupina je buď z laminovanej tvarovanej 3D dýhy alebo v niekoľkých farebných provedeniach vďaka špeciálnemu HiRek materiálu.

Stolička 3D získala radu ocenení, mezi nimi Red Dot Award "Best of the Best".

Jste z Česka? Přejděte na Židle 3D

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím