Barová stolička 3D Bar Stool, black/black

Značka: Gubi Dizajnér: Komplot Design Kolekcia: Stoličky 3D

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €

Barová stolička s dreveným podnožím moreným na čierno a čiernou tvarovanou sedacou časťou.

Barová stolička Gubi 3D je vyššia verzia slávnej stoličky Gubi 5, ktorá sa stala prvým priemyslovým produktom založeným na inovatívnom postupe tvarovania 3D dýhy. Má drevené podnožie morené na čierno a čiernu sedaciu časť zo špeciálneho HiRek materiálu. Kolekcia stoličiek Gubi od Komplot Design získala sériu ocenení, medzi nimi Red Dot Award "Best of the Best".

Stoličku je možné dodať v dvoch výškach sedenia - štandardne 75 cm alebo znížená 65 cm (požiadavok na zníženú výšku uveďte v poznámke k objednávke).

Výška: 87,5 cm
Hĺbka: 44 cm
Výška sedadla: 75 cm
Šírka: 47 cm
Výška stoličky: vysoká barovka (výška sedenia ca 75 cm)
Farba: čierna
Materiál: HiRek plast, morený buk
Sedák: plast
Podnož: drevo
Info k produktu: Stoličku je možné dodať tiež v nižšom prevedení s výškou sedáka 65cm. V prípade záujmu uveďte v poznámke pri objednávke.
Kód produktu GUB-10027261
EAN 5710902869258

Jste z Česka? Přejděte na 3D Bar Stool, black/black
Shopping from the EU? Switch to 3D Bar Stool Wood Base, black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť