Jedálenská stolička Penguin, walnut/Hallingdal 600

Značka: Audo (Menu) Dizajnér: Ib Kofod-Larsen Kolekcia: Jedálenské stoličky Penguin

Do wishlistu

Dostupnosť: 10-12 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

885,00 € Cena bez DPH: 737,50 €

Elegantná dreveno-oceľová jedálenská stolička Penguin navrhnutá Ib Kofod-Larsenom od Menu. Prevedenie: orech/Hallingdal 600.

Sofistikovaná, odvážna, všestranná. Stolička Penguin je ikonou moderného dánskeho designu. V roku 1953 ju navrhol dizajnér Ib Kofod-Larsen. Stolička má proporcie s ľahko oversized sedákom a operadlom. Veľká, organicky tvarovaná škrupina je v kontraste s drobnou štíhlou kostrou a svojím tvarom pripomína práve tučniaka, po ktorom nesie aj meno. Extrémne pohodlná, Penguin Dining Chair je ideálna ako do domácností, tak verejných priestorov.

Výška: 82 cm
Hĺbka: 57 cm
Výška sedadla: 47 cm
Výška podrúčok: 64,4 cm
Šírka: 56 cm
Farba: oranžová, orech
Materiál: orechová dyha, lakovaná oceľ, preglejka, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AUD-1201002-000100ZZ
EAN 5709262132072

Jste z Česka? Přejděte na Jídelní židle Penguin, walnut/Hallingdal 600
Shopping from the EU? Switch to Penguin Chair, walnut/Hallingdal 600

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť