Kancelárska stolička ID Trim

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 253,00 € Cena bez DPH: 1 044,17 €

Kancelárska stolička ID Trim s bedrovou podporou, nastaviteľnou hĺbkou sedadla, 3D podrúčkami a čiernou podnožou, sedákom z látky Plano. Pracovná stolička má mechanizmus FlowMotion s nakláňaním dopredu, ktorý pomáha predchádzať zdravotným ťažkostiam.

Kancelárska stolička ID Trim je výsledkom kombinácie inžinierskych zručností a elegantného dizajnu. Výskum inštitútu biomechaniky na univerzite ETH v Zürichu (jednej z najuznávanejších univerzít na svete) preukázal, že stoličky ID plne využívajú svoj pohybový potenciál, a tým prispievajú k zdravějímu sedenie. Testy na elektromyografu (ktorý sleduje biosignály, ktoré vychádzajú zo svalov) ukázali, že ľudia, ktorí sedia na stoličkách ID intuitívne aktivujú stredovej svaly v podbrušku a chrbte. Operadlo stoličky sa totiž nakláňa dopredu, a tak núti sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje chrbtica. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia předklápení vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky ID tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena sa vzťahuje na vykonanie s bedrovou podporou, možnosťou nastaviť hĺbku sedadla, s 3D podrúčkami, päťcípu polyamidovou podnožou v čiernej farbe, čiernym sedadlom a polstrovanou opierkou z látky Plano nero. Kancelárske kreslo má funkciu FlowMotion s nakláňaním dopredu. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Výška sedadla (od-do): 40-52 cm
Výška stoličky (od-do): 99-110 cm
Šírka (od-do): 70-94 cm
Hĺbka sedadla (od-do): 40-45 cm
Výška podrúčok (od-do): 19,5-29,5 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: plast, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: áno
Sedák: polyamid, polyetylen, polypropylen, látka
Základňa: plastová
Podrúčky: 3D (nastaviteľná výška, šírka a posun vpred a vzad)
Ergonomická bedrová opierka: áno
Kód produktu VIT-43140300-52-14-25

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle ID Trim
Shopping from the EU? Switch to ID Trim

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť