Kancelárska stolička ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut

Značka: Vitra Dizajnér: Antonio Citterio

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

1 485,00 € Cena bez DPH: 1 237,50 €

Kancelárska stolička ID Trim s bedrovou podporou, nastaviteľnou hĺbkou sedadla, kruhovými podrúčkami, čiernou podnožou a špeciálne tvarovaným sedákom. Pracovná stolička má mechanizmus FlowMotion s nakláňaním dopredu, ktorý pomáha predchádzať zdravotným ťažkostiam. Prevedenie: Plano nero coconut 73.

Kancelárska stolička ID Trim je výsledkom kombinácie inžinierskych zručností a elegantného dizajnu. Výskum inštitútu biomechaniky na univerzite ETH v Zürichu (jednej z najuznávanejších univerzít na svete) preukázal, že stoličky ID plne využívajú svoj pohybový potenciál, a tým prispievajú k zdravšiemu sedeniu. Testy na elektromyografe (ktorý sleduje biosignály, ktoré vychádzajú zo svalov) ukázali, že ľudia, ktorí sedia na stoličkách ID intuitívne aktivujú stredové svaly v podbrušku a chrbte. Operadlo stoličky sa totiž nakláňa dopredu, a tak núti sediaceho tlaku odporovať. Tým povzbudzuje metabolizmus a stabilizuje bedrovú chrbticu. Navyše magnetická rezonancia potvrdila, že funkcia predklápania vzbudzuje pohyb vo všetkých častiach bedrovej chrbtice. To uvoľňuje tlak a podporuje šírenie živín do medzistavcových platničiek. Stoličky ID tak pomáhajú predchádzať zdravotným problémom.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s bedrovou podporou, možnosťou nastaviť hĺbku sedadla, s kruhovými podrúčkami, päťcípu polyamidovou podnožou v čiernej farbe, čiernym špeciálne tvarovaným sedákom a polstrovanou opierkou z látky Plano nero coconut 73. Kancelárske kreslo má funkciu FlowMotion s nakláňaním dopredu. Kolieska na tvrdú podlahu (prípadnú požiadavku na kolieska na koberec uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Hĺbka sedadla (od-do): 40-45 cm
Výška podrúčok: 22 cm
Šírka: 59 cm
Výška sedadla (od-do): 40-52 cm
Výška stoličky (od-do): 99-110 cm
Farba: čierna
Podnož: plast, s kolieskami
Sedák: čalúnený
Podrúčky: s podrúčkami
Základňa: plastová
Kolieska: mäkká pogumovaná (tvrdá podlaha)
Podrúčky: 2D (nastaviteľná výška a šírka)
Ergonomická bedrová opierka: áno
Prispôsobenie výšky: áno
Sedák: polyamid, polyuretán, hliník, látka
Kód produktu VIT-43140300-52-14-02-28-30-F30-30-03

Jste z Česka? Přejděte na ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut
Shopping from the EU? Switch to ID Trim Ring Armrests, Plano nero coconut

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť