Kancelárska stolička Physix, deep black / black pearl

Značka: Vitra Dizajnér: Alberto Meda Kolekcia: Stoličky Physix

Do wishlistu

skladom Skladom 1 kus, odosielame ihneď
Dostupnosť ďalších kusov: 3 - 4 týždne

K videniu v showroome Brno

1 097,00 € Cena bez DPH: 914,17 €

Kancelárska stolička s podrúčkami z kolekcie Physix od značky Vitra. Prevedení s čiernou podnožou, sedadlo z látky TrioKnit v čiernom odtieni 06.

Konštrukciu kancelárskej stoličky Physix tvorí čalúnený sedák napnutý medzi dvoma stabilnými bočnicami. Dizajnér Alberto Meda spojil tri prvky – pružnú rámovú konštrukciu, pružné sedadlo a stabilizačnú mechanickú jednotku. Spoločne ponúkajú dynamický zážitok zo sedenia.

Moderné materiály a výrobné technológie pomohly vytvoriť dokonalú ergonomickú stoličku. Bočnice sú vyrobené z polyamidu a dajú sa tvarovať tak, aby kopírovali pri naklonenie pohyb ľudského tela. Rovnakým spôsobom sa prispôsobí aj tvarovateľné sedadlo a operadlo z jedného kusu multifilamentnej, vysoko odolnej pleteniny, dokonca vo všetkých možných smeroch. Transparentný výplet spolu so štíhlym rámom prispievajú k vizuálnej ľahkosti stoličky. Synchrónny mechanizmus stoličky Physix umožňuje kontrolovaný pohyb v akejkoľvek polohe a pri akomkoľvek hmotnostnom zaťažení.

Uvedená cena sa vzťahuje na verziu s hliníkovou základňou v čiernej farbe a sedákom v látke TrioKnit vo farbe black pearl. Kolieska sú vhodné na tvrdé podlahy (prípadné požiadavky na kolieska na koberce uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 100 cm
Dĺžka: 63,5 cm
Hĺbka: 55,5 cm
Výška sedadla: 51 cm
Farba: čierna
Materiál: hliník
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-QS17210B

Jste z Česka? Přejděte na Physix, deep black / black pearl
Shopping from the EU? Switch to Physix, deep black / black pearl

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť