Kancelárska stolička Physix, soft grey / ice grey

Značka: Vitra Dizajnér: Alberto Meda Kolekcia: Stoličky Physix

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 097,00 € Cena bez DPH: 914,17 €

Kancelárska stolička s podrúčkami z kolekcie Physix od značky Vitra. Prevedení so sivou podnožou, sedadlo z látky TrioKnit v ľadovo sivom odtieni 09.

Konštrukciu kancelárskej stoličky Physix tvorí čalúnený sedák napnutý medzi dvoma stabilnými bočnicami. Dizajnér Alberto Meda spojil tri prvky – pružnú rámovú konštrukciu, pružné sedadlo a stabilizačnú mechanickú jednotku. Spoločne ponúkajú dynamický zážitok zo sedenia.

Moderné materiály a výrobné technológie pomohly vytvoriť dokonalú ergonomickú stoličku. Bočnice sú vyrobené z polyamidu a dajú sa tvarovať tak, aby kopírovali pri naklonenie pohyb ľudského tela. Rovnakým spôsobom sa prispôsobí aj tvarovateľné sedadlo a operadlo z jedného kusu multifilamentnej, vysoko odolnej pleteniny, dokonca vo všetkých možných smeroch. Transparentný výplet spolu so štíhlym rámom prispievajú k vizuálnej ľahkosti stoličky. Synchrónny mechanizmus stoličky Physix umožňuje kontrolovaný pohyb v akejkoľvek polohe a pri akomkoľvek hmotnostnom zaťažení.

Uvedená cena sa vzťahuje na verziu s hliníkovou základňou v sivej farbe a sedákom v látke TrioKnit vo farbe ice grey. Kolieska sú vhodné na tvrdé podlahy (prípadné požiadavky na kolieska na koberce uveďte v poznámke). Dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 100 cm
Dĺžka: 63,5 cm
Hĺbka: 55,5 cm
Výška sedadla: 51 cm
Farba: sivá
Materiál: hliník
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-41721000-11-09

Jste z Česka? Přejděte na Physix, soft grey / ice grey
Shopping from the EU? Switch to Physix, soft grey / ice grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť