Kanvička na mlieko Cylinda Line

Značka: Stelton Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stelton Cylinda Line

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

44,95 € Cena bez DPH: 37,46 €

Kanvičku na mlieko a smotanu z ikonickej kolekcie Cylinda Line navrhol pre prednú dánsku značku Stelton Arne Jacobsen. Mliečenka sa výborne hodí ako doplnok ku kávovému servisu z rovnakej kolekcie.

Nerezový riad z kolekcie Cylinda Line pochádza z pera velikána dánskeho dizajnu Arne Jacobsena, ktorý kolekciu navrhol pre značku Stelton. Ihneď po uvedení na trh v roku 1967 sa z kolekcie stal bestseller, ktorého obľuba po celom svete trvá dodnes a je dôkazom nadčasovosti škandinávskeho dizajnu.

Je to práve valcovitý tvar, typický pre celú kolekciu, ktorý sa stal DNA celej značky Stelton. Spracovanie v nerezovej oceli najvyššej kvality a minimalistický dizajn sú maximálne elegantné a predstavujú dokonalý servírovací set pre každú príležitosť. Precíznosť dizajnu aj spracovania bola napokon ocenená aj prestížnou dizajnérskou cenou ID-prize a mnohými ďalšími oceneniami.

Pre dokonalý pôžitok zo servírovania kávy kombinujte s kávovarom a cukorničkou z rovnakej kolekcie.

Objem: 0,15 l
Farba: strieborná
Materiál: nerezová oceľ
Kód produktu STE-06-2
EAN 5709846004603

Jste z Česka? Přejděte na Konvička na mléko Cylinda Line

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím