Kreslo Chisel, walnut / Sense Dark Brown

Značka: HAY Dizajnér: Andreas Bergsaker Kolekcia: Kreslá Chisel

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 759,00 € Cena bez DPH: 1 465,83 €

Pohodlné ergonomicky tvarované kreslo Chisel od značky Hay navrhol Andreas Bergsaker. Prevedenie: lakovaný orech a čalúnenie v koži Sense Dark Brown.

Navrhnuté nórskym dizajnérom Andreasom Bergsakerom pre dánsku značku Hay, Chisel Lounge Chair vzniklo z túžby vytvoriť masívne drevené kreslo s výraznou siluetou, ktoré vydrží dlhé roky. Kreslo má mäkký, organický sedák a operadlo vyvinuté s dôrazom na precízne remeselné spracovanie a ergonómiu. Sedaciu časť dopĺňajú výrazné nohy. Vyberať môžete zo širokej palety farieb, rôznych druhov dreva aj čalúnení. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je kreslo Chisel skvelé nielen pre obývacie izby, ale aj štýlové čakárne, vestibuly alebo knižnice.

Výška: 68 cm
Dĺžka: 66 cm
Šírka: 63 cm
Farba: orech, tmavo hnedá
Materiál: orechová dyha, koža, orechové drevo
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu HAY-AD583-D094-AA36-02BE

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Chisel, walnut / Sense Dark Brown
Shopping from the EU? Switch to Chisel Lounge Chair, walnut / Sense Dark Brown

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť