Kreslo Dive White Oak, Ascot light grey/cognac leather

Značka: Bolia Dizajnér: Busetti Garuti Redaelli Kolekcia: Kreslá Dive

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 815,00 € Cena bez DPH: 2 345,83 €

Nadčasové kreslo Dive navrhlo talianske dizajnérske trio Busetti Garuti Redaelli pre dánsku značku Bolia. Prevedenie: biely olejovaný rám, svetlosivé čalúnenie z látky Ascot, kožený pás v koňakovom odtieni.

Minimalistické, elegantné kreslo Dive vás pozýva ponoriť sa, ako naznačuje jeho názov. Skladá sa z masívneho dubového rámu, objemných vankúšov a kvalitného celokoženého pásu, ktorý ich drží. 

Kreslá Dive sú vyrobené s ohľadom na udržateľnosť, keďže všetky ich komponenty možno časom vymeniť. Poťahy sú ľahko odnímateľné, takže údržba je veľmi jednoduchá. Skvele budú vyzerať nielen v obývacích izbách, ale aj v hotelových recepciách.

Kreslá Dive sú k dispozícii v mnohých farbách, cena a dostupnosť je na vyžiadanie.

Výška: 74 cm
Hĺbka: 86 cm
Šírka: 97,5 cm
Farba: svetlo šedá
Materiál: dubové drevo, koža, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu BOL-02-031-01_00016

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Dive White Oak, Ascot light grey/cognac leather
Shopping from the EU? Switch to Dive Armchair White Oak, Ascot light grey/cognac leather

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť