Kreslo Fiber Lounge Chair Wood Base, Steelcut Trio 236

Značka: Muuto Dizajnér: Iskos-Berlin Kolekcia: Stoličky a křesla Fiber

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 095,00 € Cena bez DPH: 912,50 €

Kreslo Fiber Lounge Chair s drevenou podnožou bez podrúčok navrhlo pre značku Muuto dizajnérske duo z Kodane Iskos-Berlin. Prevedenie: Látka Steelcut Trio 236.

Rodina stoličiek a kresel Fiber sa rozrástla o nový prírastok - kreslo Fiber Lounge Chair. Mäkká silueta a priateľské krivky utvárajú veľmi príjemný celkový výzor. Kreslo je vyrobené z inovatívneho bio kompozitného materiálu, ktorý obsahuje 25 % drevených vlákien. A práve tie dodávajú kreslu Fiber Lounge Chair jedinečný výraz. Skvele sa hodí do domáceho interiéru, na pracovisko, ale napríklad aj do reštauračného zariadenia.

Východzie prevedenie: textília Steelcut Trio 236, podnož dubové drevo. Kreslo Fiber Lounge Chair je k dostaniu aj v prevedení v koži a aj vo variante s kovovou podnožou. Kompletnú ponuku si môžete prehliadnuť v kolekcii Fiber.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 74,4 cm
Hĺbka: 69 cm
Výška sedadla: 38 cm
Šírka: 60 cm
Farba: krémová
Materiál: polypropylén, dubové drevo, drevené vlákna, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu MUU-25519-OAK_236
EAN 5713294122987

Jste z Česka? Přejděte na Fiber Lounge Wood, Steelcut Trio 236
Shopping from the EU? Switch to Fiber Lounge Wood, Steelcut Trio 236

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť