Kreslo Uchiwa Quilt, lacquered solid oak, Bolgheri LGG60/Sense Nougat

Značka: HAY Dizajnér: Doshi Levien Kolekcia: Kreslá Uchiwa

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 529,00 € Cena bez DPH: 2 107,50 €

Kreslo z kolekcie Uchiwa od značky HAY. Prevedenie s prešívaným čalúnením v látke Bolgheri s lakovanou dubovou podnožou.

Kreslo z kolekcie Uchiwa navrhlo pre HAY dizajnérske štúdio Doshi Levien. Tvar kresla je inšpirovaný tradičným japonským vejárom. Jeho typickými rysmi sú otvorený tvar s vysokou chrbtovou opierkou.

Podnož je vyrobená z masívneho dubového dreva a škrupina z tvrdého plastu, ktorá v kombinácii s polstrovaním vytvára pohodlný sed. Dizajn kresla si vďaka širokej škále vysoko kvalitných textílií prispôsobite svojim predstavám. 

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s matne lakovanou podnožou a čalúnením v kombinácii látok cenovej kategórie 3 a 6 (Bolgheri / kůže Sense Nougat). Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

 

Výška: 106 cm
Hĺbka: 88,4 cm
Výška sedadla: 40 cm
Šírka: 87,2 cm
Farba: hnedá, krémová
Materiál: dubové drevo, koža, textilný poťah, plast
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu HAY-AB967-A001-AC15-01YI

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Uchiwa, oak, Bolgheri LGG60/Sense Nougat
Shopping from the EU? Switch to Uchiwa Armchair, oak, Bolgheri LGG60/Sense Nougat

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť