Kreslo Vig Robinia, grey

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Záhradný nábytok Vig

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

470,00 € Cena bez DPH: 391,67 €

Dreveno oceľové kresielko z kolekcie moderného vonkajšieho nábytku Vig od Normann Copenhagen navrhnuté Simonom Legaldom. Prevedenie: šedá oceľová konštrukcia a olejované drevo Robinia s vysokou odolnosťou.

Kolekcia Vig od dánskej značky Normann Copenhagen vyrobená z ocele s odolným lakom ponúka až nekonečné možnosti usporiadania vonkajšieho posedenia. Od pohodlných jedálenských stoličiek, všestranných lavíc, štýlových barových stoličiek, až po príjemné lehátka, elegantné leňošky a stoly v rôznych veľkostiach, ponúka Vig komplexný výber, ktorý vyhovie rôznym vonkajším prostredím aj preferenciám.

Každý kus bol navrhnutý tak, aby zaistil odolnosť, dlhú životnosť a roky komfortného používania za každého počasia. Vyberať je možné z celooceľových aj oceľovo drevených variantov.

Výška: 72,5 cm
Hĺbka: 76 cm
Výška sedadla: 41 cm
Šírka: 70,5 cm
Hmotnosť: 11,3 kg
Farba: sivá, svetlé drevo
Materiál: drevo, práškovo lakovaná oceľ
Sedák: drevo
Podnož: kov
Kód produktu NCP-608038
EAN 5715396042613

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Vig Robinia, grey
Shopping from the EU? Switch to Vig Lounge Chair Robinia, grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť