Kreslo Wrap, grey/Ecriture 910

Wrap, Grey/Ecriture 910 Novinka

Značka: Muuto Kolekcia: Kreslá Wrap

Do wishlistu

Dostupnosť: 12-14 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 495,00 € Cena bez DPH: 2 079,17 €

Pohodlné kreslo v minimalistickom dizajne od dánskej značky Muuto. Prevedenie so šedou podnožou s čalúnením v látke Ecriture 910.

Ako by ste sa uvelebili do nadýchanej periny. Tak sa budete cítiť pri posadení do Wrap Lounge Chair od Muuto. Jeho dizajn odráža ultimátny cieľ – maximálne pohodlie. V kontraste s objemným polstrovaním je ľahký oceľový rám. Dizajnu a spracovaniu mäkkej časti kresla predchádzal rozsiahly výskum a odráža sa v ňom precízna remeselná zručnosť a know-how. Výsledkom je jednoduché, a predsa rafinované kreslo, ktoré kombinuje pocit ľahkosti s prvotriednym designom a pohodlím.

Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 91 cm
Výška sedadla: 44,5 cm
Výška podrúčok: 59,5 cm
Šírka: 91,3 cm
Farba: svetlo šedá, svetlo zelená
Materiál: pena, plsť, oceľ, textil
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu MUU-59808-GREY_910
EAN 5713293371409

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Wrap, grey/Ecriture 910
Shopping from the EU? Switch to Wrap Lounge Chair, grey/Ecriture 910

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť