Lavica s podsedákom Georg, linen / oak

Značka: Skagerak Dizajnér: Chris Liljenberg Halstrøm Kolekcia: Nábytok Georg

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 049,00 € Cena bez DPH: 874,17 €

Drevenú lavicu Georg s ľanovým podsedákom a textilnými pásikmi pre Skagerak navrhla Chris Liljenberg Halstrøm. Prevedenie: svetlá / dub.

Drevo, textil, koža. V kolekcii Georg od dánskej značky Skagerak sa stretávajú kontrastné materiály, severská jednoduchosť a japonský minimalizmus. Typickými rysmi tejto prekvapivo vrelej série sú útle drevené nohy a zaoblené hrany. Mäkké vlnené či ľanové vankúše sú na stoličkách aj laviciach uchytené pomocou koženého alebo textilného pásika, ktorý podsedák drží na mieste a dizajnu zároveň dodáva zaujímavý prvok. Jednoduché línie sa premietajú aj do vzhľadu praktického vešiaka, ktorý tvorí jednoduchá konštrukcia z troch štíhlych tyčí.

Výška: 46 cm
Hĺbka: 38 cm
Šírka: 124 cm
Farba: béžová, dub
Materiál: dubové drevo, ľan
Sedák: drevo
Podnož: drevo
Kód produktu SKA-1930381
EAN 5706420110507

Jste z Česka? Přejděte na Lavice Georg, linen / oak
Shopping from the EU? Switch to Georg Bench, linen / oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť