Lehátko Vig, grey

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Záhradný nábytok Vig

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

535,00 € Cena bez DPH: 445,83 €

Oceľové lehátko z kolekcie moderného vonkajšieho nábytku Vig od Normann Copenhagen navrhnuté Simonom Legaldom. Prevedenie: šedá.

Kolekcia Vig od dánskej značky Normann Copenhagen vyrobená z ocele s odolným lakom ponúka až nekonečné možnosti usporiadania vonkajšieho posedenia. Od pohodlných jedálenských stoličiek, všestranných lavíc, štýlových barových stoličiek, až po príjemné lehátka, elegantné leňošky a stoly v rôznych veľkostiach, ponúka Vig komplexný výber, ktorý vyhovie rôznym vonkajším prostredím aj preferenciám.

Každý kus bol navrhnutý tak, aby zaistil odolnosť, dlhú životnosť a roky komfortného používania za každého počasia. Vyberať je možné z celooceľových aj oceľovo drevených variantov.

Výška: 82,5 cm
Dĺžka: 141 cm
Výška sedadla: 38 cm
Šírka: 83 cm
Hmotnosť: 18,5 kg
Farba: sivá
Materiál: práškovo lakovaná oceľ
Kód produktu NCP-608041
EAN 5715396042675

Jste z Česka? Přejděte na Lehátko Vig, grey
Shopping from the EU? Switch to Vig Chaise Longue, grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť