Stolička s podpierkami rúk Vig, black

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald Kolekcia: Záhradný nábytok Vig

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

255,00 € Cena bez DPH: 212,50 €

Oceľová stolička s podrúčkami z kolekcie moderného vonkajšieho nábytku Vig od Normann Copenhagen navrhnutá Simonom Legaldom. Prevedenie: čierna.

Kolekcia Vig od dánskej značky Normann Copenhagen vyrobená z ocele s odolným lakom ponúka až nekonečné možnosti usporiadania vonkajšieho posedenia. Od pohodlných jedálenských stoličiek, všestranných lavíc, štýlových barových stoličiek, až po príjemné lehátka, elegantné leňošky a stoly v rôznych veľkostiach, ponúka Vig komplexný výber, ktorý vyhovie rôznym vonkajším prostredím aj preferenciám.

Každý kus bol navrhnutý tak, aby zaistil odolnosť, dlhú životnosť a roky komfortného používania za každého počasia. Vyberať je možné z celooceľových aj oceľovo drevených variantov.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 57 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 61 cm
Hmotnosť: 10,25 kg
Farba: čierna
Materiál: práškovo lakovaná oceľ
Sedák: kov
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu NCP-608026
EAN 5715396042576

Jste z Česka? Přejděte na Židle s područkami Vig, black
Shopping from the EU? Switch to Vig Armchair, black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť