Polica Mini Stacked medium, oak / grey

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

165,00 € Cena bez DPH: 137,50 €

Policový diel Mini Stacked z kolekcie Stacked od Muuto. Mini je menším prevedením klasickej veľkosti police Stacked a predstavuje ďalšiu možnosť, ako skompletovat úložné priestory.

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú boxy v troch veľkostiach, každá v prevedení lakovaná MDF (biela, svetlo šedá, šedá) alebo prírodný dub - buďto so zadnou stranou, dvírky alebo otvorené. Pre poskladanie vašej zostavy využite Stacked Shelf Configurator.

Výška: 33,2 cm
Hĺbka: 26 cm
Šírka: 33,2 cm
Farba: dub, šedá
Materiál: dubové drevo
Kód produktu MUU-15720
EAN 5710562157207

Jste z Česka? Přejděte na Mini Stacked medium, oak / grey
Shopping from the EU? Switch to Mini Stacked M, oak / grey