Policový systém Stacked od Muuto

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects

Muuto Stacked je variabilný policový systém, ktorý pre Muuto navrhol designér Julien De Smedt. Muuto Stacked je premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete poskladať do podoby, ktorá vám bude vyhovovať.

Muuto Stacked umožňuje navrhnúť si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutir neformálneho vyznenia, alebo využite podnož - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely so zadnou stenou sa tiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú boxy v troch veľkostiach, každá v prevedení lakovaná MDF (biela, svetlo šedá, tmavo šedá) alebo prírodný jaseň - buď so zadnou stenou alebo otvorené. Pre zostavenie využite aplikáciu Muuto Stacked Shelf Configurator.

Produkty v kolekcii Stacked

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na Policový systém Stacked

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím