Modulárna pohovka Dase Corner Modul, Soft Bouclé natural

Modulárna pohovka Dase Corner Modul, Soft Bouclé natural Novinka

Značka: Ferm Living Kolekcia: Pohovka Dase

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 355,00 € Cena bez DPH: 1 129,17 €

Rohový modul s podrúčkami na zostavenie pohovky Dase od značky Ferm Living. Prevedenie: látka Soft Bouclé v prírodnom odtieni.

Dase je veľkorysá modulárna pohovka, ktorú si môžete zostaviť do požadovaného tvaru a veľkosti. Ak k tomuto rohovému dielu pridátedva stredové moduly, pravý a ľavý krajný modul, získate senzačne veľkú sedacie súpravu. Moduly sú veľmi priestranné a ponúkajú dostatok miesta na pohodlný odpočinok a leňošenie. Súčasťou modulu sú dva typy nôh - čalúnené, ktoré sú už namontované, a v balení nájdete aj tmavo morené drevené.

Pohovky Dase sa budú skvele vynímať nielen v obývacích izbách domácností, ale aj v hotelových halách a v menších zostavách, napríklad v kanceláriách a pracovniach. Pre nastavenie konfigurácie alebo iných farebných možností nás kontaktujte.

Uvedená cena je za jeden modul Dase Corner v látke Soft Bouclé v prírodnom odtieni.

Výška: 73 cm
Hĺbka: 100 cm
Šírka: 100 cm
Hmotnosť: 35 kg
Farba: béžová
Materiál: textilný poťah, drevený rám, tvarovaná pena
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Typ pohovky: modulárna
Kód produktu FER-1104269103

Jste z Česka? Přejděte na Dase Corner Modul, Soft Bouclé natural
Shopping from the EU? Switch to Dase Corner Module, Soft Bouclé natural

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť