Modulárna pohovka Redo 3 Seater, Hallingdal 130

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 450,00 € Cena bez DPH: 4 541,67 €

Modulárna trojmiestna pohovka Redo od Normann Copenhagen navrhnutá Simonom Legaldom. Prevedenie: Hallingdal 130, nohy z dubového dreva.

Minimalistická modulárna pohovka Redo od dánskej značky Normann Copenhagen vďaka svojmu decentnému škandinávskemu dizajnu skvele zapadne do každej obývačky. Jej konštrukcia je založená na flexibilnom modulárnom systéme a umožňuje tak kombinovať moduly v ľubovoľnej konfigurácii. Ľahko sa prispôsobí zmene miestnosti aj sťahovaniu z jedného domova do druhého - moduly sa dajú ľahko meniť a preskupovať. Keďže sú jednotlivé časti starostlivo čalúnené z každej strany, je Redo ideálna aj na umiestnenie do stredu miestnosti.

Pohovka je zložená z dvoch rohových modulov 150 a jedného stredového 110. V prípade záujmu o inú konfiguráciu či čalúnenie nás neváhajte kontaktovať.

Výška: 73 cm
Dĺžka: 269 cm
Hĺbka: 92,5 cm
Výška sedadla: 43 cm
Farba: sivá
Materiál: pena, dubové drevo, borovicové drevo, textilný poťah, drevotrieska
Typ pohovky: 3-miestna, modulárna
Kód produktu NCP-710745_ 710735_ 710745_HALL130

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Redo 3 Seater, Hallingdal 130
Shopping from the EU? Switch to Redo Modular Sofa 3 Seater, Hallingdal 130

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť