Pohovka Outline 3-miestna, grey

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

7 795,00 € Cena bez DPH: 6 495,83 €

Pohovka Outline z dielne dizajnérskeho dua Anderssen & Voll navrhnutá pre značku Muuto v 3-miestnej variante. Prevedenie: Grace Leather Grey, čierne nohy.

Kožená pohovka Outline má jemnú, ale stále vysoko pevnú a stabilnú konštrukciu. Maximálny komfort zaručujú vankúše plnené perím a granulky za studena tvarovanej peny.

Pohovky Outline boli inšpirované konštrukčnými protiklady v architektúre, z ktorých tiež vychádza na pohľad ľahká a vzdušná konštrukcia pohoviek. Pohovka vďaka hĺbke sedáku poskytuje dostatočnú oporu a maximálny komfort pri sedení. Elegantné prevedenie vzbudzuje pocit ľahkosti a dojem exkluzivity.

Výška: 71 cm
Dĺžka: 220 cm
Hĺbka: 84 cm
Výška sedadla: 40 cm
Farba: tmavo šedá
Materiál: pena, drevo, koža, oceľ, perie
Typ pohovky: 3-miestna
Kód produktu MUU-87405-GREY

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Outline 3-místná, grey
Shopping from the EU? Switch to Outline 3-seater Sofa, grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť