Závesná lampa Multi-Lite, black/chrome

Značka: Gubi Dizajnér: Louis Weisdorf Kolekcia: Svietidlá Multi-Lite

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov
K videniu v showroome Brno

639,00 € Cena bez DPH: 532,50 €

Závesné svietidlo Multi-Lite od značky Gubi v prevedení čierna / chróm je nadčasová dizajnová lampa, ktorú navrhol v roku 1972 dizajnér Louis Weisdorf.

Kolekciu lámp Multi-Lite navrhol na začiatku 70. rokov dizajnér Louis Weisdorf, ktorý sa snažil o vytvorenie svietidlá, ktorá môže byť transformované do nespočetného množstva rôznych polôh a pritom si stále zachovať svoju jedinečnú krásu. Vďaka dokonale prepracovanému spracovaniu je svietidlo Multi-Lite aj po bezmála päťdesiatich rokoch skvelou ukážkou nadčasového dizajnu, ktoré patrí k ikonám moderného dizajnu.

Lampa sa skladá z dvoch kruhových tienidiel uprostred, ktoré sú kryté pologuľou a tú je možné ešte rozdeliť na dve polovice. Celá lampa je obklopený kovovým kruhom, o ktorého sa zastavujú čtvrtkoule vrchného tienidla. Lampu si teda môžete nastaviť do niekoľkých polôh a dosiahnuť tak zakaždým iného vyznenie svietidlá.

Výška: 36 cm
Priemer: 36 cm
Veľkosť svietidlá: stredné (do ca 50 cm)
Farba: čierna, strieborná
Materiál: chrómovaná oceľ, lakovaná oceľ
Kábel: 4 metre dlhý čierny textilný kábel zakončený stropnou krytkou v rovnakej farbe (Ø 11,5 x 5,7 cm)
Zdroj: max. 57 W halogen (nie je súčasťou)
Obsahuje stropnú krytku: áno
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu GUB-10014460
EAN 5710902689306

Jste z Česka? Přejděte na Multi-Lite, black/chrome

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím