Stoly Base od Muuto

Značka: Muuto Dizajnér: Mika Tolvanen

Nadčasové barové stoly Base High Table značky Muuto z dielne fínskeho designéra Mika Tolvanen.

Kolekcia barových stolov Base High Table predstavuje tradíciu škandinávskeho dizajnu – jednoduchosť. Vďaka nej možno stolmi kombinovať s barovými stoličkami rôzneho ladenie. Stoly vysoké 95 cm vytvára perfektnú kombináciu s barovými stoličkami s výškou 65 cm. K stolom s výškou 105 cm potom skvele sadnú barové stoličky s výškou 75 cm.

Cieľom Mika Tolvanen bolo vytvoriť stôl s vlastným charakterom, nie však príliš výrazným, aby bola dodržaná vytúžená funkčná jednoduchosť. Pri tvorbe základne preto siahol po oceli a extrudovanom hliníka s odolnou akrylovou práškovou úpravou. Pre dosku stola potom zvolil laminátový povrch s preglejkou s okrajmi z dubovej dyhy.

Stoly sú ozvláštnené rámom umiestneným v spodnej časti základne stola. Rám zvyšuje celkovú stabilitu, zároveň ale aj komfort, pretože umožňuje pohodlnú opierku nôh.

Stoly Base High Table sa vďaka svojmu nadčasovému prevedení budú skvele hodiť do akejkoľvek domácnosti, ale aj verejných priestorov ako sú hotely či reštaurácie. Čisté línie, jednoduchosť, ľahkosť, ale zároveň aj ozajstná odolnosť a stabilita je perfektne vystihujú.

Jste z Česka? Přejděte na Stoly Base
Shopping from the EU? Switch to Base High Tables

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť