Barový stôl Base High Table 105 cm, black

Značka: Muuto Dizajnér: Mika Tolvanen Kolekcia: Barové stoly Base High Table

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 249,00 € Cena bez DPH: 1 874,17 €

Nadčasový barový stôl Base High Table značky Muuto s rozmermi 190 x 85 x 105 cm v čiernom prevedení.

Barový stôl Base High Table navrhol pre značku Muuto fínsky dizajnér Mika Tolvanen. Jeho cieľom bolo vytvoriť stôl s vlastným charakterom, nie však príliš výrazným, aby bola dodržaná vytúžená funkčná jednoduchosť. Pri tvorbe základne preto siahol po oceli a extrudovanom hliníku s odolnou akrylovou práškovou úpravou. Pre dosku stola potom zvolil laminátový povrch s preglejkou s okrajmi z dubovej dyhy.

Stôl je ozvláštnený rámom umiestneným v spodnej časti základne stola. Rám zvyšuje celkovú stabilitu, zároveň ale aj komfort, pretože umožňuje pohodlnú opierku nôh.

Materiál, kvalita, ale aj samotné prevedenie predstavuje tradíciu škandinávskeho dizajnu - jednoduchosť, vďaka čomu je možné stôl kombinovať s akýmikoľvek barovými stoličkami - najlepšie s výškou 75 cm. Stôl sa tak bude skvele hodiť do akejkoľvek domácnosti, ale aj verejných priestorov ako sú hotely či reštaurácie. Čisté línie, jednoduchosť, ľahkosť, ale zároveň aj ozajstná odolnosť a stabilita perfektne vystihujú barový stôl ako taký.

Stôl je možné dodať tiež v šírke 50 cm pre pristavenie k stene (cena rovnaká). Prípadne v prevedení s doskou z dubovej dyhy (na vyžiadanie). Prípadné požiadavky na iné prevedenie prosím uveďte do poznámky v objednávke.

K dostaniu je tiež barový stôl Base High Table vo výške 95 cm v čiernom prevedení.

Výška: 105 cm
Dĺžka: 190 cm
Šírka: 85 cm
Farba: čierna
Materiál: preglejka, hliník, oceľ, dubová dyha, laminát
Kód produktu MUU-62070

Jste z Česka? Přejděte na Base High Table 105 cm, black
Shopping from the EU? Switch to Base High Table 105 cm, black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť