Stoličky a kreslá Ace od Normann Copenhagen

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Hans Hornemann

Spojenie maximálnej funkčnosti s oblou minimalistickou estetikou škandinávskeho dizajnu - to sú stoličky, kreslá a pohovky z kolekcie Ace dánskej značky Normann Copenhagen.

Inšpirácia pre vznik kolekcie Ace pochádza zo skúsenosti mladých obyvateľov Kodane, medzi ktorých napokon patrí aj samotný dizajnér kolekcie Hans Hornemann. Rýchlo pulzujúci tep veľkomesta a neustály pohyb boli prvotným impulzom pre vznik nábytku, ktorý je možné jednoducho odniesť z obchodu v plochej krabici a doma z neho vytvoriť luxusné čalúnené stoličky, kresielka či pohovky, bez toho, aby bolo nutné čokoľvek zložito prepravovať.

Zároveň sú však v prevedení nábytku zachované priority typické pre škandinávske dizajnové produkty - udržanie vysokej kvality, expresívnej estetiky, funkčnej flexibility a priaznivej ceny. Aby mohla kolekcia vôbec vzniknúť, vyvinul Normann Copenhagen nové typy látok, náradia, skrutiek a ďalšieho príslušenstva pre naplnenie ambiciózneho cieľa vytvorenia skladacieho nábytku v najvyššej možnej kvalite a pohodlnosti.

Viac o kolekcii si môžete prečítať na našom blogu.

Jste z Česka? Přejděte na Židle a křesla Ace
Shopping from the EU? Switch to Ace Chairs and Armchairs

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť