Daily Fiction od Normann Copenhagen

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Femmes Régionales

Daily Fiction je nová dizajnová kolekcia písacích potrieb a papierenských doplnkov z dielne dánskej značky Normann Copenhagen. DesignVille je jediným, exkluzívnym predajcom Daily Fiction v Česku a na Slovenskú.

Jedinečná kolekcia písacích potrieb a kancelárskych doplnkov Daily Fiction zaujme nádherným dizajnom, ktorý rozžiari každý deň. Kolekcia, ktorú spoločne s Normann Copenhagen navrhlo dizajnérske štúdio Femmes Régionales, obsahuje niekoľko veľkostí kvalitných blokov, ceruzky, perá aj pastelky, najrôznejšie ozdobné pásky, nožnice, zložky... skrátka všetko, čo môžete potrebovať počas každého dňa. Studio Femmes Regionales, ktoré stojí za celkovým vyznením kolekcie, vychádza z aktuálnych módnych a lifestylových trendov, ktoré premieta do hravého aj elegantného, skrátka nezabudnuteľného dizajnu. Pri návrhu jednotlivých vzorov sa dizajnéri inšpirovali predstavou cukrárstva pre dospelých, kedy si vyberáte jednotlivé kúsky v rôznych farbách, kombinujete ich medzi sebou a vytvárate si svoje vlastné každodenné príbehy (daily fiction) plné sladkej radosti z krásneho dizajnu.

Jste z Česka? Přejděte na Daily Fiction

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím