Kolekcia Form od Normann Copenhagen

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Simon Legald

Kolekcia stoličiek, barových stoličiek a stolov, ktoré pre Normann Copenhagen navrhol dizajnér Simon Legald. Cieľom dizajnéra Simona Legalda bolo vytvoriť štýlovo jednotné a zároveň praktické a funkčné kusy nábytku.

Cieľom designéra Simona Legalda bolo vytvoriť štýlovo jednotné a zároveň praktické a funkčné kusy nábytku. Stoličky z rady Form sa budú skvele vynímať napríklad v kuchyni u jedálenského stolu a barového pultu. Sedák vyrobený z lisovaného plastu má mäkkú a príjemnú siluetu, pôsobí preto čistým a minimalistickým dojmom. Spoločne s drevenou podnožou vytvára zaujímavý kontrast. Rovnako tak aj jedálenské stoly Form v dvoch veľkostiach skvele zapadnú do jedálne a kuchyne a stanú sa skvelým parťákom k stoličkám Form.

Stoličky a stoly z rady Form sú vysoko odolné a hravo zvládnu i náročnejšie užívanie napríklad v reštauračných či hotelových zariadeniach.

Vďaka širokej škále farebných prevedení si každý ľahko vyberie odtieň, ktorý bude do interiéru pasovať najlepšie. Stoličky doplňte štýlovým podsedákom Form navrhnutým na doplnenie tejto kolekcie.

V roku 2016 získali stoličky Form prestížne ocenenie iF Design Award 2016.

Produkty v kolekcii Form

Stránka 1 ze 4 1 2 3 4

Jste z Česka? Přejděte na Kolekce Form
Shopping from the EU? Switch to Form Collection

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť