Otoman Quilton 05, Swarm / Multi colour

Značka: HAY Dizajnér: Doshi Levien Kolekcia: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 300,00 € Cena bez DPH: 1 083,33 €

Minimalistický otoman Quilton navrhnutý londýnskym dizajnérskym štúdiom Doshi Levien pre dánsku značku HAY. Textilný poťah: Swarm / Multi colour.

Čalúnený otoman patriaci do kolekcie pohoviek Quilton v sebe prepája cit pre vizuálne aj technickú precíznosť dizajnérskej dvojice Doshi a Levien. Súpravy sú charakteristické pre svoje veľkorysé rozmery, skulpturálnu formu a prešívané čalúnenie. V interiéri vytvára centrálny sedací element, ktorý ponúka veľmi priestranné miesto na posedenie a oddych s rodinou a priateľmi.

Kolekcia obsahuje širokú škálu kombinácií a rôznych jednotlivých modulov na vytvorenie individuálnych variácií. Uvedená cena sa vzťahuje na variant s látkovým čalúnením Swarm / Multi colour. Cena a dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 41 cm
Hĺbka: 105 cm
Šírka: 105 cm
Farba: multicolor
Materiál: drevo, textilný poťah
Kód produktu HAY-AB175-A001-AA39-01UD

Jste z Česka? Přejděte na Otoman Quilton 05, Swarm / Multi
Shopping from the EU? Switch to Quilton Ottoman 05, Swarm Multi

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť