Pódium pre systém Stacked, white

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

365,00 € Cena bez DPH: 304,17 €

Podnožie pre policový systém Stacked od dánskej značky Muuto, prevedenie biela lakovaná MDF.

Pódium / podnožie pre policový systém Stacked v prevedení biela lakovaná MDF od dánskej značky Muuto. Variabilní policový systém Stacked navrhl architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects).

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú boxy v troch veľkostiach, každá v prevedení lakovaná MDF (biela, svetlo šedá, šedá) alebo prírodný dub - buďto so zadnou stranou alebo otvorené. Pre poskladanie vašej zostavy využite Stacked Shelf Configurator.

Výška: 20 cm
Hĺbka: 35 cm
Šírka: 131 cm
Farba: biela
Materiál: lakovaná MDF
Kód produktu MUU-15650
EAN 5710562156507

Jste z Česka? Přejděte na Podium Stacked, white
Shopping from the EU? Switch to Stacked Podium, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť