Pohovka Connect Soft 2-miestna, configuration 1, clay 12

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Connect Soft

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

4 295,00 € Cena bez DPH: 3 579,17 €

Designová pohovka Connect Soft od dizajnérskej dvojice Anderssen & Voll pre značku Muuto. Prevedení: dvojmiestne v modulárnej konfigurácii 1. Látkový poťah: clay 12.

Dizajn pohovky Connect Soft je založený na myšlienke o nájdení dokonalých proporcií medzi jednotlivými komponentmi. Vyjadruje precízny zmysel pre detail a odkazuje na architektonické princípy založené na modernizme. Čalúnenie presne kopíruje tvarované kontúry peny s podkladovou drevenou konštrukciou, ktorá svedčí o dlhotrvajúcej kvalite. Pohovka sa skladá z viacerých modulárnych jednotiek.

Uvedená cena sa vzťahuje na variant látkového čalúnenia Clay 12 (svetlosivá). Iné verzie na požiadanie. Vankúše nie sú súčasťou sedacie súpravy.

Výška: 69 cm
Hĺbka: 99 cm
Výška sedadla: 40 cm
Šírka: 207 cm
Farba: sivá
Materiál: textilný poťah
Typ pohovky: 2-miestna, modulárna
Kód produktu MUU-96001

Jste z Česka? Přejděte na Connect Soft 2-místná, conf. 1, clay 12
Shopping from the EU? Switch to Connect Soft 2-seater, Configuration 1

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť