Pohovka Develius Mellow 3-místná, Barnum 08

Značka: &Tradition Dizajnér: Edward van Vliet Kolekcia: Pohovky Develius

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 907,22 € Cena bez DPH: 4 922,68 €

Trojmiestnu modulárnu pohovku s vyššími podrúčkami Develius Mellow navrhol pre dánsku značku &Tradition holandský dizajnér Edward van Vliet. Prevedenie: moduly EV8J, EV8C, EV8K, čalúnenie v látke Barnum 08.

Ešte mäkšie sedenie a odnímateľný poťah, to je Develius Mellow Edwarda van Vlieta. Pohovka Develius je stelesnením leňošenia v luxuse. Zámerom dizajnéra bolo vytvoriť pohovku, na ktorej sa obyčajné posedenie premení na maximálne komfortný zážitok, pri ktorom človek akoby ľahol do mäkkých vankúšov. Vďaka pohovke tak pri sebe doma vytvoríte útulný kútik, ktorý bude ako stvorený nielen na návštevy, ale aj na súkromné leňošenie.

Systém Develius tvorí veľké množstvo modulov s kovovými konzolami na pripojenie, ktoré sa líšia hĺbkou, šírkou aj svojim tvarom. Možnosti usporiadania sú tak takmer nekonečné. Základ modulu je tvorený dreveným rámom s veľkými vankúšmi. Systém sťahovacích pásikov a suchého zipsu zaisťuje, že poťah Develius Mellow zostane pevne pri konštrukcii a nebude sa časom prehýbať.

Uvedená cena sa vzťahuje k variantu zloženej z modulov EV8J, EV8C a EV8K s textilným poťahom Barnum 08. Iná konfigurácia či prevedenie s odlišným poťahom na dotaz - v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Výška: 72 cm
Hĺbka: 97 cm
Výška sedadla: 44 cm
Výška podrúčok: 72 cm
Šírka: 335 cm
Farba: hnedá
Materiál: drevo, textil, HR pena (High Resilience)
Typ pohovky: 3-miestna, modulárna
Kód produktu AND-EV8J_EV8C_EV8K_BARNUM08

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Develius Mellow 3-místná, Barnum 08
Shopping from the EU? Switch to Develius Mellow Modular Sofa 3-Seater, Barnum 08

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť