Pohovka Mags 2-miestna

Značka: HAY Kolekcia: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 820,00 € Cena bez DPH: 2 350,00 €

Dizajnová dvojmiestna pohovka Mags pochádza z dielne dánskej značky HAY. Prevedenie: textilný poťah Steelcut 110.

Minimalistická pohovka z kolekcie Mags je dizajnovým, do detailu prepracovaným, osobitým kúskom. Zaujme kvalitným textilným čalúnením aj jednoduchými zaoblenými líniami, ktoré vytvárajú veľmi priateľský vizuálny charakter. Vďaka pevnej konštrukcii, mohutnému polstrovanie, vysokým podrúčkam a hlbokému sedadlu sa zaradí medzi obľúbená vysoko komfortná miesta určená pre toľko potrebnú relaxáciu a chvíľku pohody. Snúbi tak vytúženú účelnosť s vizuálnym zážitkom. Pohovka sa skladá z viacerých modulových jednotiek, ktoré účelnosť a funkčnosť ešte viac umocňujú.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante v textilnom čalúnení Steelcut 110 (krémovo biela). Iné prevedenie na dotaz.

Kolekcia pohoviek Mags značky HAY je k dostaniu vo viacerých variantoch s odlišne rozmiestnenými modulovými časťami v štyroch šírkach, ako 2-miestna, 2,5-miestna, 3-miestna a viacmiestna, ktorá je ideálnym riešením pre početnú rodinu.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 67 cm
Dĺžka: 194 cm
Šírka: 191 cm
Farba: svetlo šedá
Materiál: borovicové drevo, polyuretánová pena, textilný poťah
Typ pohovky: 2-miestna, modulárna
Kód produktu HAY-1061-1062-FG2

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Mags 2-místná
Shopping from the EU? Switch to Mags 2-seater Sofa

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť