Pohovka Mags Soft 2,5-miestna

Značka: HAY Kolekcia: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 520,00 € Cena bez DPH: 2 933,33 €

Dizajnová 2,5-miestna pohovka Mags Soft pochádza z dielne dánskej značky HAY. Prevedenie: textilný poťah Hallingdal 166.

Minimalistická pohovka z kolekcie Mags Soft je dizajnovým, do detailu prepracovaným, osobitým kúskom. Zaujme kvalitným textilným čalúnením aj zaoblenými líniami, ktoré vytvárajú veľmi priateľský vizuálny charakter. Vďaka pevnej konštrukcii, mohutnému polstrovaniu, vysokým podrúčkam a hlbokému sedadlu sa zaradí medzi obľúbená vysoko komfortná miesta určená pre toľko potrebnú relaxáciu a chvíľku pohody. Snúbi tak vytúženú účelnosť s vizuálnym zážitkom. Pohovka sa skladá z viacerých modulových jednotiek, ktoré účelnosť a funkčnosť ešte viac umocňujú.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante v textilnom čalúnení Hallingdal 166. Iné prevedenie na dotaz.

Kolekcia pohoviek Mags značky HAY je k dostaniu vo viacerých variantách s odlišne rozmiestnenými modulovými časťami. Kolekcia tiež ponúka dizajn pohovky s hranatejšími tvarmi.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 67 cm
Dĺžka: 238 cm
Hĺbka: 103,5 cm
Výška sedadla: 37 cm
Farba: sivá
Materiál: borovicové drevo, textilný poťah
Typ pohovky: 2,5-miestna, modulárna
Kód produktu HAY-S1964-S1965-FG4

Jste z Česka? Přejděte na Mags Soft 2,5-místná
Shopping from the EU? Switch to Mags Soft Low 2.5-seater (Comb.1)

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť