Pohovka Quilton Combination 1, Mode / 09

Značka: HAY Dizajnér: Doshi Levien Kolekcia: Pohovky Quilton

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

4 739,00 € Cena bez DPH: 3 949,17 €

Minimalistická pohovka Quilton navrhnutá londýnskym dizajnérskym štúdiom Doshi Levien pre dánsku značku HAY. Prevedení: Combination 1. Textilný poťah: Mode / 09 v krémovej farbe.

Čalúnená sedacia súprava Quilton v sebe prepája cit pre vizuálne aj technickú precíznosť dizajnérskej dvojice Doshi a Levien. Súprava je charakteristická pre svoje veľkorysé rozmery, skulpturálnu formu a prešívané čalúnenie. V interiéri vytvára centrálny sedací element, ktorý ponúka veľmi priestranné miesto na posedenie a oddych s rodinou a priateľmi.

Kolekcia obsahuje širokú škálu kombinácií a rôznych jednotlivých modulov na vytvorenie individuálnych variácií. Uvedená cena sa vzťahuje na variant s látkovým čalúnením Mode / 09. Cena a dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 72 cm
Hĺbka: 109 cm
Výška sedadla: 41 cm
Šírka: 287 cm
Farba: krémová
Materiál: drevo, textilný poťah
Typ pohovky: 3-miestna
Kód produktu HAY-9412516783090

Jste z Česka? Přejděte na Quilton Comb. 1, Mode / 09
Shopping from the EU? Switch to Quilton Comb.1, Mode 09

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť