Trojmiestna pohovka Rope Sofa

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Hans Hornemann Kolekcia: Rope Sofa

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 125,00 € Cena bez DPH: 4 270,83 €

Sedacia súprava Rope Sofa zložená z bočných modulov 100 a 120 a stredového modulu 110 od značky Normann Copenhagen.

Modulárnu sedacia súprava Rope Sofa ponúka široké možnosti zostavenia sedačky podľa vlastných predstáv. Každý modul má drevený rám, na ktorom je sedacia pena pre komfortné sedenie. Modul stojí na čierno lakovaných drevených nožičkách s výškou 1,5 cm. V ponuke sú 4 typy poťahov - farebné varianty uvidíte po rozkliknutí odkazu: kvalitné textílie Gabriel vo variantoch Gabriel Fame, Gabriel Fame Hybrid, Gabriel Breeze Fusion alebo koža Sørensen Leather/Tango Leather (na vyžiadanie).

Táto zostava sa skladá z modulov 100, 110 a 120 s poťahom Yoredale. Na stránke kolekcie vyberajte z iných možností poťahov aj modulov. Zvolenú kombináciu následne uveďte do poznámky v objednávke.

Dĺžka: 296 cm
Hĺbka: 86 cm
Výška sedadla: 39 cm
Šírka: 67 cm
Farba: svetlo šedá
Typ pohovky: 3-miestna, modulárna
Kód produktu NCP-1400-100-110-120

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Rope 3-místná
Shopping from the EU? Switch to Rope 3-seater Sofa, Yoredale

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť