Stôl Boa 350x110x75 cm, charcoal / walnut

Značka: HAY Dizajnér: Stefan Diez Kolekcia: Stoly Boa

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 706,00 € Cena bez DPH: 3 088,33 €

Stôl Boa od dánskej značky Hay navrhnutý nemeckým industriálnym dizajnérom Stefanom Diezom. Prevedenie: 350x110x75 cm, uhľovo čierny hliníkový rám a doska z orechovej dyhy.

Inšpirovaná japonským remeselným umením, kolekcia stolov Boa od Stefana Diéza namiesto bambusu zužitkováva recyklovaný hliník, ktorý kombinuje s doskami z linolea, laminátu, dreva i skla. Séria má odľahčený, moderný dizajn, ktorý môže byť doplnený aj praktickými otvormi v ráme stola na ukladanie káblov. Vyberať môžete z niekoľkých farieb aj veľkostí. Vďaka svojej univerzálnosti a praktickosti sú stoly Boa vhodné ako do domácich, tak kancelárskych prostredí.

Výška: 75 cm
Dĺžka: 350 cm
Šírka: 110 cm
Farba: čierna, orech
Materiál: orechová dyha, orechové drevo, lakovaný hliník
Podnož: kov
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu HAY-AE580-D396-AI02

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Boa 350x110x75 cm, charcoal / walnut
Shopping from the EU? Switch to Boa Table 350x110x75 cm, charcoal / walnut

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť