Stôl Pelagus, hunter green

Značka: Skagerak Dizajnér: Note Design Studio Kolekcia: Nábytok Pelagus

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 899,00 € Cena bez DPH: 3 249,17 €

Dreveno-hliníkový stôl Pelagus pre Skagerak navrhlo štokholmské NOTE Design Studio. Stôl je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie. Prevedenie: zelená.

Užite si stolovanie na čerstvom vzduchu so štýlovou kolekciou Pelagus od dánskej značky Skagerak v modernom škandinávskom dizajne. Stoličky z tejto série sú také pohodlné, že v nich vydržíte sedieť po celé hodiny. Rovnako ako stôl Pelagus sú vyrobené z odolného teakového dreva usadeného na hliníkovom ráme. Sú ľahké, stohovateľné a k stolu sa ich zmestí až osem. Dni plné slnka si potom môžete užiť na kresielku, ktoré má praktické široké drevené podrúčky s dostatkom miesta na osviežujúci nápoj alebo knihu.

Výška: 74 cm
Dĺžka: 214 cm
Šírka: 90,5 cm
Farba: svetlé drevo, tmavo zelená
Materiál: teakové drevo, lakovaný hliník
Podnož: kov
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu SKA-1430058
EAN 5706420111009

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Pelagus, hunter green
Shopping from the EU? Switch to Pelagus Table, hunter green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť