Stolička AAC 20, Remix 183 / black

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

549,00 € Cena bez DPH: 457,50 €

Polstrovaná stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 20 navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie: čierne.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 20 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú radu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytujú tak perfektný komfort. Stolička AAC 20 má stabilný kovovú podnož, ktorá nenarušuje jemnosť siluety, navyše je prakticky otočná. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena zodpovedá prevedeniu v poťahu látkou Remix. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Šírka: 59 cm
Farba: čierna
Materiál: hliník, textilný poťah, plast
Sedák: plast
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA193-A004-AA01-01EA

Jste z Česka? Přejděte na Židle AAC 20, Remix 183 / black
Shopping from the EU? Switch to AAC 20 Black, Remix 183

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť