Stolička AAC 221 Polished Alu Swivel, Vidar 182

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

969,00 € Cena bez DPH: 807,50 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 221 s otočnou podnožou navrhnutá designerom Hee Wellingom pre značku HAY. Prevedenie: čalúnenie v látke Vidar 182.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 221 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná otočná podnož z lakovanej ocele dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Výška: 79 cm
Dĺžka: 52 cm
Šírka: 59 cm
Farba: čierna
Materiál: polypropylén, textilný poťah, lakovaný hliník
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AC104-A001-AA44-01DZ

Jste z Česka? Přejděte na Židle AAC 221 Polished Alu Swivel, Vidar 182
Shopping from the EU? Switch to AAC 221 Chair Alu, Vidar 182

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť