Stolička AAC 25 Soft Black Powder Coated, Sense Black

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 035,00 € Cena bez DPH: 862,50 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 25 Soft navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie s čalúnením v koži Sense Black.

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair predstavuje funkčnu jednoduchosť, charakteristickú pre celú sériu. Pevná konštrukcia, tvarom porovnateľná so škrupinou, má zaoblený chrbát plynule prechádzajúci v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Jemnej, zjednotenej siluete dodáva klasický nádych stabilná konštukcia kovovej podnože. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čiernou podnožou a polstrovaním z kože Sense Black. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 59 cm
Farba: čierna
Materiál: koža, lakovaný hliník
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, s kolieskami
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA226-A109-AA36-02BC

Jste z Česka? Přejděte na AAC 25 Soft Black Coated, Sense Black
Shopping from the EU? Switch to AAC 25 Soft Black, Sense Black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť